• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: ZAPPA, batkosio, NSBOP  
Форум » Общи дискусии (General Discussions) » Общи дискусии (General Discussions) » Помощ на колеги (ако имате нужда от помощ)
Помощ на колеги
addictedДата: Понеделник, 24.06.2013, 20:01:50 | Message # 31
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 346
Статус: Офлайн
Колеги дайте да намерим преден прозорец за прелюд 4та че куките искат да ме спират от движение. Можеби ще ми трябват и ламарините около стъклото ама ще се разбере като го сваля. От София и региона.
Благодаря на отзовалите се.


 
VIPER-CHДата: Понеделник, 24.06.2013, 20:25:08 | Message # 32
BIKER

Град/Държава: Sliven/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 4176
Статус: Офлайн
пп.Куките нямат право да те спират от движение!Трябва да имат подписана заповед от прекия си началник-шефа на кат а такава се дава само при спец. случаи.Обикновенният катаджия не е правоимащ(компетентен) орган които може да те спре от движение.Искай заповед и ако пак ти лепнат стикера,взимай кола под наем,адвокат  и в съда... ще си платят всичко.
Инфо;ППЗДП


"Човек преживява повече за 5 минути на мотор , отколкото някои за цял живот "-Бърт Мънро
 
ВальоДата: Събота, 14.09.2013, 18:13:22 | Message # 33
Сандан (3)

Град/Държава: Burgas/Bulgaria
Група: Напреднали
Съобщения: 53
Статус: Офлайн
Колеги днеска като си погледнах колата отпред и какво да видя на десният ми габарит пластмасата върху рефлектора я няма. Габаритите са STANLEY черния вариант. Ако някой случайно може да помогне да пише. Трябва ми или пластмаса или друг десен габарит. Ето и снимки.

Приложени файлове: 2652821.jpg (120.9 Kb) · 3633165.jpg (113.6 Kb)
 
BirchooДата: Събота, 08.02.2014, 15:08:43 | Message # 34
Сандан (3)

Град/Държава: Plovdiv/Bulgaria
Група: Напреднали
Съобщения: 53
Статус: Офлайн
Колеги някой би ли ми помогнал за едно въпросче!Става въпрос за въздуховоди на предния капк като на снимката долу! Някой знае ли как точно се правят и естествено къде могат да ми направят такива…?
 
VIPER-CHДата: Събота, 08.02.2014, 19:12:52 | Message # 35
BIKER

Град/Държава: Sliven/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 4176
Статус: Офлайн
По евтино и МНОГО ПО-ДОБРЕ ще ти излезе да си купиш готов на някоя фирма.Тия тунинг-БГ изпълнения са прекрасни със всичкия стъкломат ,отливки 12-те килограма кит ,който догодина ще се напука,майстори-бояджии и т.н.
пп.Бързи и яростни не умират haha


"Човек преживява повече за 5 минути на мотор , отколкото някои за цял живот "-Бърт Мънро
 
NightRiderДата: Събота, 08.02.2014, 19:44:27 | Message # 36
Aristocrat

Град/Държава: Cole Bay/Netherlands Antilles
Група: Приятели
Съобщения: 3685
Статус: Офлайн
Kaртинката е супер ,обаче до там. На живо това е проява на изключително лош вкус .Или казано на Български -това си е чисто Сране по колата. :)




The Flying Dutchman FOR SALE Продава се
 
VIPER-CHДата: Събота, 08.02.2014, 20:15:28 | Message # 37
BIKER

Град/Държава: Sliven/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 4176
Статус: Офлайн
Тя верно като швейцарско сирене :D ама нали знаеш приказката ;) всеки си има вкус,казало кучето и си облизало.... lol

"Човек преживява повече за 5 минути на мотор , отколкото някои за цял живот "-Бърт Мънро
 
DIVALDOДата: Неделя, 15.06.2014, 23:25:00 | Message # 38
Нанадан (7)

Град/Държава: Frankfurt/Germany
Група: Напреднали
Съобщения: 271
Статус: Офлайн
Аз пък искам въздуховот за да си охлаждам двигателния отсек а не за външен  тунинг . Въпроса е как да се направи отдолу за да не  се мокри всичко под капака ? Някой ако има някаква идея да я сподели :) защото  на мен лично неми харесва надигането на капака от пантите с цел охлаждане :)
 
Sa6koOyДата: Понеделник, 16.06.2014, 06:22:29 | Message # 39
Нанадан (7)

Град/Държава: Ruse/
Група: Приятели
Съобщения: 405
Статус: Офлайн
От няколко месеца и аз това се чудя, ако има някакво развитие колегата да ми драсне, че май тая работа под 400 лв ми с струва, че няма да ми стъпи :D

0877 99 22 32 - Александър
0879 00 84 63 (вече е активен)


http://inprogressdesign.tk/ WEB Audit, Security, Design & Support
 
VIPER-CHДата: Понеделник, 16.06.2014, 15:26:09 | Message # 40
BIKER

Град/Държава: Sliven/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 4176
Статус: Офлайн
Quote DIVALDO ()
Аз пък искам въздуховот за да си охлаждам двигателния отсек а не за външен  тунинг . Въпроса е как да се направи отдолу за да не  се мокри всичко под капака ? Някой ако има някаква идея да я сподели защото  на мен лично неми харесва надигането на капака от пантите с цел охлаждане
Монтирай си алуминиевата "пеперуда" друг е въпроса,че е скъпа и толкоз.
http://preludebg.com/forum/9-538-17


"Човек преживява повече за 5 минути на мотор , отколкото някои за цял живот "-Бърт Мънро
 
Форум » Общи дискусии (General Discussions) » Общи дискусии (General Discussions) » Помощ на колеги (ако имате нужда от помощ)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Being second is to be the first of the ones who lose.

- Ayrton Senna

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

- Ayrton Senna

Success is 99 percent failure.

- Soichiro Honda

We only have one future, and it will be made of our dreams, if we have the courage to challenge convention.

- Soichiro Honda

Some dream to escape reality, some to change it forever.

- Soichiro Honda

Wherever I go, everyone is a little bit safer because I am there. Whenever I return home, everyone is happy I am there.
Wherever I am, anyone in need has a friend. It's a better life!

- Robert L.Humphrey

It is difficult to understand the universe if you only study one planet.

- Miyamoto Musashi

Our greatest glory is not in never failing, but in rising each and every time we fail.

- Confucius

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.

- Confucius

When it is obvious that the goals cannot be reached, don't adjust the goals, adjust the action steps.

- Confucius

The only true wisdom is in knowing you know nothing.

- Socrates

A jug fills drop by drop.

- Buddha

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

- Buddha

Teachers open the door, but you must enter by yourself.

- Chinese Proverb

Soichiro Honda
Success is 99% failure.
Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Научете повече
Soichiro Honda