• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: ZAPPA, batkosio, NSBOP  
Форум » Общи дискусии (General Discussions) » Общи дискусии (General Discussions) » Електрифициран трабант-симбиозата между бъдеще и минало. (За тия дето ми казваха да си седна на задника.)
Електрифициран трабант-симбиозата между бъдеще и минало.
ivchoyДата: Четвъртък, 15.02.2018, 18:23:35 | Message # 16
Нидан (2)

Град/Държава: /
Група: Приятели
Съобщения: 32
Статус: Офлайн
Евалата Андро! Само напред и нагоре!

 
LordiniДата: Понеделник, 12.03.2018, 20:40:08 | Message # 17
Paintballer

Град/Държава: Sofia, Sofiya/
Група: Приятели
Съобщения: 350
Статус: Офлайн
Имаш последователи :

https://www.vbox7.com/play:e91169e60a

^_^


Продаден - SOLD
Honda Prelude 1997 / H22a5 / 2.2 VTEC / 4WS /
Горд собственик - Proud owner
Honda CBR 2003 / F4i Sport / STUNT /
 
VIPER-CHДата: Сряда, 14.03.2018, 01:54:04 | Message # 18
BIKER

Град/Държава: Sliven/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 4176
Статус: Офлайн
Тук нещата са по-прости и с по-малко пари,параметрите са по-занижени но пък всичко е подредено ,окабелено и автомобила е човешки.

"Човек преживява повече за 5 минути на мотор , отколкото някои за цял живот "-Бърт Мънро
 
pikaso906Дата: Четвъртък, 15.03.2018, 18:10:02 | Message # 19
Кудан (9)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 1073
Статус: Офлайн
Готино е.Ако го бях правил само да се возя щях да изпипам нещата.Скоро предстой мощен тунинг. :D
Някой с регистрация в сайта да постне в коментарите клипа на трабанта.Реклама да има.




Редактирано от pikaso906 - Четвъртък, 15.03.2018, 18:15:42
 
VIPER-CHДата: Четвъртък, 15.03.2018, 21:07:14 | Message # 20
BIKER

Град/Държава: Sliven/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 4176
Статус: Офлайн
Реклама се прави на изпипан продукт,както репортажа на тоа.Вземи се постарай да подредиш,окабелиш и заличиш гнусотията,тогава прави клип и рекламирай.Едно нещо,колкото и да е добро,полезно и практично,почти никой няма да му обърне внимание ако прилича на лайно!
Просто съвет,нищо лошо към никого ;)


"Човек преживява повече за 5 минути на мотор , отколкото някои за цял живот "-Бърт Мънро
 
pikaso906Дата: Петък, 20.04.2018, 18:18:20 | Message # 21
Кудан (9)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 1073
Статус: Офлайн
Тунинга продължава.  :D
Приложени файлове: 1829045.jpg (97.8 Kb) · 1780677.jpg (111.3 Kb)




Редактирано от pikaso906 - Петък, 20.04.2018, 18:19:47
 
pikaso906Дата: Събота, 28.04.2018, 18:49:03 | Message # 22
Кудан (9)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 1073
Статус: Офлайн
Дойде тия дни и гъвкавия соларен панел,днес го монтирах.Подигравки получих и такава тема като пуснах,отново призовавам да опитат вкусовите качества на шнура ми,вече 20 метра.Показва,че зарежда дори в гаража.Колко ли време ще ми отнеме да направя реалност и темата за покупката на NSX която пуснах и отнесох подигравките?
Приложени файлове: 5760392.jpg (426.3 Kb) · 9769054.jpg (286.0 Kb)


 
nightfighterДата: Събота, 28.04.2018, 22:24:15 | Message # 23
4G H22A 4WS MT

Град/Държава: Plovdiv/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 2035
Статус: Офлайн
Quote pikaso906 ()
Подигравки получих и такава тема като пуснах,отново призовавам да опитат вкусовите качества на шнура ми,вече 20 метра.
Как да го кажа колега, без да те засегна! Ти този проект ако го правиш за да докажеш на някого нещо, просто не виждам смисъл. Никой не е казал, че не може да се направи, само че е непрактично да се прави, и затова хората не го правят. Съвсем прост пример: караш трабант, без всякакво значение за 99% от хората е как се задвижва, лукса комфорта и удобството от този автомобил е като на трабант, а то не е много. Вложил си в него няколко хиляди лева, които по никакъв начин не можеш да си ги възвърнеш. Колкото и да ти се иска да го отречеш, автомобила представлява една доста скъпа играчка, която не фаща окото и която има ограничено практическо приложение.Разбирам че си горд с постигнатото и аз оценявам труда и енергията която си вложил, моите уважения за ентусиазма, но колкото и да го увъртаме на мен този проект ми изглежда като нещо от рода на: ще вложа 10 000 лв в една лада и ще ви докажа, че е по бърза от хонда црв, добре вероятно ще стане, само че аз за 3000 лв ще си купя црв, което ще ми радва окото, когато го видя на паркинга и ще съм спестил 7000лв. Според теб дали ще ми пука, ако на някой светофар ме издухаш с грозната лада?? Вероятно когато бях на 18, да, сега, повярвай ми не.Просто за мен ще изглеждаш като странник, който по някаква необяснима причина е сложил мощен двигател в едно грозно купе. Технологията няма значение, за болшинството от хората,важен е външния вид и това дали останалите членове на обществото го харесват или не. Колкото и да хвалиш нещо което прилича на лайно, за хората то ще си остане лайно, а ти ще изглеждаш като чудак, който се възхищава от лайна.
Съжалявам ама такава е реалноста! Хубаво е да има мечтатели, но мечтите не хранят семейство, добре е да си мечтател на 18-25 години, но ако си останеш такъв и след 30 значи си странник, лумпен, човек  на когото не може да се разчита. 
Нямам за цел да те обидя и се извинявам ако неволно съм го направил. Аз така ги виждам нещата, и естествено това си е  моето мнение.


Редактирано от nightfighter - Събота, 28.04.2018, 23:00:15
 
Форум » Общи дискусии (General Discussions) » Общи дискусии (General Discussions) » Електрифициран трабант-симбиозата между бъдеще и минало. (За тия дето ми казваха да си седна на задника.)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Being second is to be the first of the ones who lose.

- Ayrton Senna

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

- Ayrton Senna

Success is 99 percent failure.

- Soichiro Honda

We only have one future, and it will be made of our dreams, if we have the courage to challenge convention.

- Soichiro Honda

Some dream to escape reality, some to change it forever.

- Soichiro Honda

Wherever I go, everyone is a little bit safer because I am there. Whenever I return home, everyone is happy I am there.
Wherever I am, anyone in need has a friend. It's a better life!

- Robert L.Humphrey

It is difficult to understand the universe if you only study one planet.

- Miyamoto Musashi

Our greatest glory is not in never failing, but in rising each and every time we fail.

- Confucius

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.

- Confucius

When it is obvious that the goals cannot be reached, don't adjust the goals, adjust the action steps.

- Confucius

The only true wisdom is in knowing you know nothing.

- Socrates

A jug fills drop by drop.

- Buddha

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

- Buddha

Teachers open the door, but you must enter by yourself.

- Chinese Proverb

Soichiro Honda
Success is 99% failure.
Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Научете повече
Soichiro Honda