Forum moderator: ZAPPA, batkosio, NSBOP  
Форум » Общи дискусии (General Discussions) » Общи дискусии (General Discussions) » За нас (Кой с какво се занимава и какво му е хобито)
За нас
VIPER-CHДата: Събота, 12.01.2013, 16:11:20 | Message # 16
BIKER

Град/Държава: Sliven/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 4176
Статус: Офлайн
Довършен :D


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Що няма редактиране на постове в таа тема?


"Човек преживява повече за 5 минути на мотор , отколкото някои за цял живот "-Бърт Мънро
 
galev_90Дата: Събота, 12.01.2013, 19:56:35 | Message # 17
Хачидан (8)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 592
Статус: Офлайн
Като сме почнали, да се включа и аз.
На 22 години съм, работя в телекомуникационна фирма.Спортувам активно(фитнес,когато времето позволява и тичане), от малък все съм фен на мпс-та.Няколко мотора съм имал, след което се прехвърлих на колите.Страст са ми японските спортни автомобили, какъвто е и прелюда.
 
kateraДата: Събота, 12.01.2013, 20:19:21 | Message # 18
Сандан (3)

Град/Държава: Yambol/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 72
Статус: Офлайн
е занимавам се с дограми-всякви през другото време или сам при военните или на масата при мен удоволствието е при карането на прелюда и то точно на прелюда от човъркване ми мина мерака!!!

телефон за връзка 0898672060
 
TG_FanДата: Сряда, 06.02.2013, 04:07:38 | Message # 19
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 368
Статус: Офлайн
На 28 съм, управител съм на био-магазини, завършвам Публична администрация в НБУ като член на студентския съвет там, съдия съм на Рали България , Средна Гора и още няколко, занимавам се полупрофесионално с музика от дете и съм влюбен в живота ;)Ако трябва да изброявам другите хобита ще го приемете за спам ;)И да не забравяме Хондето , което от днес отново ме кара да се усмихвам искрено и широко;)
 
JackДата: Четвъртък, 07.02.2013, 23:30:21 | Message # 20
Нанадан (7)

Град/Държава: Atlanta/United States
Група: Напреднали
Съобщения: 255
Статус: Офлайн
И аз тука. На 40 съм ама се чувствам малко поостарял на към 25. Миналата година се чувствах на 18!
Монтьор съм и връткам ключове от 17 годишен. Работя в Goodyear и хобито ми е нищо да не правя. Девиза ми е "Остави днешната работа за утре за да си имаш и за другиден". А забравих за Прелюда - обичам го! Тоя ми е шестия.
 
VenciДата: Сряда, 20.03.2013, 13:32:08 | Message # 21
Шодан (1)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Новобранци
Съобщения: 9
Статус: Офлайн
Привет колеги! Това е първия ми пост и реших че тук е най подходящото място. На 40г съм, от тях  Хондаджия през последните 11. В момента карам 5та генерация  Прелюд и 600 кубиков CBR. Занимавам се с програмиране.
 
GarfiДата: Сряда, 20.03.2013, 14:18:20 | Message # 22
just driver

Град/Държава: Grindavík/Iceland
Група: Приятели
Съобщения: 2104
Статус: Офлайн
Добре дошъл :) Много програмисти, много нещо :D
 
NSBOPДата: Сряда, 20.03.2013, 15:22:39 | Message # 23
МВР НСБОП
4G BB2 H22A MT

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Поддръжка
Съобщения: 2055
Статус: Офлайн
Добре дошъл! Мога да ти дам добра идея за втори пост - ей тука така http://preludebg.com/forum/9 :D :D

 
VenciДата: Сряда, 20.03.2013, 16:27:48 | Message # 24
Шодан (1)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Новобранци
Съобщения: 9
Статус: Офлайн
Като гледам тук има много красиви машини, моята няма какво ново да покаже, но ще постна снимки като мине на автомивка.
При мен удоволствието от тая кола е свързано повече с поведението на пътя отколкото с визията.
 
mechyДата: Неделя, 07.04.2013, 15:37:43 | Message # 25
Сандан (3)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 68
Статус: Офлайн
Здравейте,колеги! Поради размирните коментари и всичките караници,които се случиха,все пак искам да споделя нещо за себе си,за да не си мислят хората,че падам от Марс с цел да се заяждам с хората и да правя дребни тарикатски постъпки.

Казвам се Владимир Младенов от гр. Видин и съм студент 5-та година в УАСГ специалност архитектура,катедра Интериор и Дизайн в архитектурата,занимавам се с интериорен дизайн 4-та година,профисионално изработвам мебели от ПДЧ и МДФ с моя баща,който ме е научил на всичко в живота,най-вече на да бъда лоялен.

П.П. Ако някой има нужда от подобна услуга изработвам интериорни решения на АрхиКад и Дизайн Синтез и малко 3Д Макс,в повечето случаи абсолютно безплатно,ще се радвам някой да ми постави още една нова и сложна задача и да си бъдем полезни взаимно.
 
dominikoДата: Неделя, 07.04.2013, 20:19:18 | Message # 26
Годан (5)

Град/Държава: Shumen/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 139
Статус: Офлайн

Нека и аз да споделя малко инфо. Казвам се Метин Мехмедов, живея в Шумен, работя в завод за обработка на алумин, основното ми хоби е хонда и драга(улични гонки на тоя етап), обичам  да цъкам на пс3 понякога.Живея с приятелката си и декември живот и здраве ще ставаме трима :). Ей това в ръцете ми е наше производство - субфрейм :P.

Приложени файлове: 7491981.jpg (126.2 Kb) · 8213506.jpg (249.3 Kb)


Редактирано от dominiko - Неделя, 07.04.2013, 20:20:43
 
ggushterovДата: Сряда, 03.07.2013, 17:44:01 | Message # 27
Кудан (9)

Град/Държава: Panagyurishte/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 1123
Статус: Офлайн
Айде и аз да се включа :) На 28 години от Панагюрище. Основно се занимавам с производство и търговия на дрехи (шифашки цех). По образование съм преводач и програмист като второто така и не го завърших. Имам дете на 5 години и съм женен от 4 (мое си е детето само че се ожених след като се роди lol ). В последно време (4 години) съм и Млад фермер по мярка 112 и си гледам лешници. Хобита ми са риболова, туризъм и наДпиване с приятели (ако може 3те наведнъж е най-добре alco )

Редактирано от ggushterov - Сряда, 03.07.2013, 17:45:45
 
ShotyДата: Сряда, 03.07.2013, 18:16:14 | Message # 28
Сандан (3)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 79
Статус: Офлайн
Да се представя и аз.
Името ми е Никифор Борисов, все още 29 годишен от София. shok
Съжителствам с моето скъпо девойче от 7 години, което за мое нещастие кара повече прелюда от мен  headbang

По образование се водя "бизнес администратор", в момента се забавлявам в две насоки:

1. Ефективност и управление на бизнес процеси (за съжаление, основно в намаляване на оперативни разходи) в  "Японска компания" с Български "мениджмънт"
2. Млад фермер по телефон 112 и отглеждам червейчета  crazy

Хобитата ми бяха пиенето на ракия, електронните игри и хондите.... Сега хобитата ми са 2 кученца, ремонт на къщата и поддръжка на Citroen Xantia.

От другите, ракията изветря...за игрите не остана време... а прелюдчето се драйви съботно-неделно (ако девойката ми пусне фандък).
 
ВальоДата: Сряда, 03.07.2013, 21:33:26 | Message # 29
Сандан (3)

Град/Държава: Burgas/Bulgaria
Група: Напреднали
Съобщения: 53
Статус: Офлайн
Здравейте казвам се Валентин Канев на 28год.. Карам Прелюд от 4-5 години и чак сега скоро разбрах за форума. От Бургас съм кв.Крайморие, живея с моята любима и септември ще вдигам сватба. Завършил съм морско училище и пътувах с корабите,но сега работя на летище Бургас като Рентгенов Оператор ( ужас ). Хобито ми е като имам лев да запаля Прелюда и да обикалям из България.
 
bumblebeeДата: Четвъртък, 08.08.2013, 21:31:35 | Message # 30
Нидан (2)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 34
Статус: Офлайн
Айде, здравейте и от мен! Казвам се Моника, на 26 съм (повече няма да споменавам на колко години съм, че ме втриса) работя като продавач-консултант в магазин за бижута. Мечтая да работя в представителството на Хонда за България и работя в тази насока. Естествено обожавам автомобилите от малка, освен тях като хобита обичам да слушам музика (основно хип-хоп), да танцувам и когато имам време да рисувам. Израстнала съм по язовирите, така че подкрепям рибарите :)

Моника
 
Форум » Общи дискусии (General Discussions) » Общи дискусии (General Discussions) » За нас (Кой с какво се занимава и какво му е хобито)
Search:

Being second is to be the first of the ones who lose.

- Ayrton Senna

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

- Ayrton Senna

Success is 99 percent failure.

- Soichiro Honda

We only have one future, and it will be made of our dreams, if we have the courage to challenge convention.

- Soichiro Honda

Some dream to escape reality, some to change it forever.

- Soichiro Honda

Wherever I go, everyone is a little bit safer because I am there. Whenever I return home, everyone is happy I am there.
Wherever I am, anyone in need has a friend. It's a better life!

- Robert L.Humphrey

It is difficult to understand the universe if you only study one planet.

- Miyamoto Musashi

Our greatest glory is not in never failing, but in rising each and every time we fail.

- Confucius

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.

- Confucius

When it is obvious that the goals cannot be reached, don't adjust the goals, adjust the action steps.

- Confucius

The only true wisdom is in knowing you know nothing.

- Socrates

A jug fills drop by drop.

- Buddha

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

- Buddha

Teachers open the door, but you must enter by yourself.

- Chinese Proverb

Soichiro Honda
Success is 99% failure.
Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Научете повече
Soichiro Honda