• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: NSBOP, ZAPPA  
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Покупко-продажба на автомобили и мотоциклети (Buying and Selling Rides) » Продавам своя Prelude V Gen 2.2 VTI 4WS H22A5
Продавам своя Prelude V Gen 2.2 VTI 4WS H22A5
cookie_monsterДата: Понеделник, 11.06.2018, 22:55:30 | Message # 1
Сандан (3)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Напреднали
Съобщения: 55
Статус: Офлайн
Здравейте, приятели :)

Дойде време да се разделя с Прелюда си. Причината е, че вече се позабавлявах достатъчно с този приятен автомобил и съм решил да си взема нещо по-мощно, а също така и с RWD.

Историята накратко - взех го в края на 2015 г., двигателят е H22A5 - 185 к.с., присъединих се към форума и някои от вас може би са чели темата ми в раздел "Прелюдите във форума". С покупката смених ангренаж и ролки, смених маслото, филтрите и антифриза и оттогава досега съм навъртял не повече от 20 000 км., тъй като го карам предимно уикендите поради простата причина, че работата ми е на пешеходно разстояние от вкъщи.

Досега, освен регулярните обслужвания (масло и филтри) и реглажи (преден/заден мост, клапани), Прелюдът е със сменени:

1. Радиатор
2. Дискове и накладки - дисковете са MTEC Grooved, накладките - Mintex. Бяха ревизирани спирачните апарати, като за мое щастие се оказа, че са в перфектно здраве и нямаше нищо блокирало.
3. Фарове - който ми е чел темата, знае, че първоначално фаровете на колата бяха с ксенон и лупи, едната от които се беше отлепила. Long story short - понеже не ми се рискуваше да се мъча да отварям фаровете и да ги пръсна, си взех нови фарове и махнах ксенона.
4. Шарнири по окачването, понеже бяха станали на кайма.
5. Сменил съм и маслото на скоростната кутия.
6. Смених и свещите преди две седмици.

Пазя докуметни за почти всички ремонти. 4WS системата работи безупречно след като миналата година Слави почисти всички сензори. Оттогава не е давала никакви грешки.

Продава се с летни гуми 215/45/17" Fulda SportContact, които не съм успял да износя много, предвид описания пробег. Имам и комплект зимни гуми 205/50/16", обути върху железни джанти, които не са включени в цената по-долу, но може да бъдат договорени. Също са с доста добър грайфер.

Прелюдът се продава за 5199 лв. Намира се в София.
По километраж е на 139 779 км. Подарявам към него един комплект задни биалетки, които не се наложи да се сменят.

Снимки:




Можете да се свържете с мен или на лично съобщение тук, или на телефон 0888 226 965 (за предпочитане). Отговарям и във Viber/Whatsapp.

Използвам случая да благодаря на колегите от форума за полезните съвети и предоставената помощ през годините :)

Поздрави и до скоро,
Любо.
Приложени файлове: 1449797.jpg (422.3 Kb) · 5241580.jpg (413.4 Kb) · 0879127.jpg (361.2 Kb) · 1560330.jpg (346.3 Kb) · 5011716.jpg (373.5 Kb) · 9216737.jpg (372.5 Kb) · 4312332.jpg (418.0 Kb) · 7635173.jpg (306.9 Kb)


Prelude 5th Gen H22А5 4WS M/T

Редактирано от cookie_monster - Вторник, 12.06.2018, 08:03:49
 
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Покупко-продажба на автомобили и мотоциклети (Buying and Selling Rides) » Продавам своя Prelude V Gen 2.2 VTI 4WS H22A5
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Being second is to be the first of the ones who lose.

- Ayrton Senna

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

- Ayrton Senna

Success is 99 percent failure.

- Soichiro Honda

We only have one future, and it will be made of our dreams, if we have the courage to challenge convention.

- Soichiro Honda

Some dream to escape reality, some to change it forever.

- Soichiro Honda

Wherever I go, everyone is a little bit safer because I am there. Whenever I return home, everyone is happy I am there.
Wherever I am, anyone in need has a friend. It's a better life!

- Robert L.Humphrey

It is difficult to understand the universe if you only study one planet.

- Miyamoto Musashi

Our greatest glory is not in never failing, but in rising each and every time we fail.

- Confucius

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.

- Confucius

When it is obvious that the goals cannot be reached, don't adjust the goals, adjust the action steps.

- Confucius

The only true wisdom is in knowing you know nothing.

- Socrates

A jug fills drop by drop.

- Buddha

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

- Buddha

Teachers open the door, but you must enter by yourself.

- Chinese Proverb

Soichiro Honda
Success is 99% failure.
Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Научете повече
Soichiro Honda