Forum moderator: NSBOP, ZAPPA  
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Продажба на части (Parts for Sale) » Рейтинг на сделките във форума
Рейтинг на сделките във форума
eDanielДата: Вторник, 29.04.2014, 00:55:08 | Message # 31
CULTIST
4G BB2 H22A MT

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Администратори
Съобщения: 3030
Статус: Офлайн
Е чак толкова драстично не е нужно да се правят нещата. Затова е тази тема в крайна сметка. Освен това може да играете с минусчетата :) В крайна сметка джантите са си негови и той може и да реши да се откаже да ги продава и не можем да направим нищо. Изводите обаче си ги прави всеки ;)


プレリュード 夢のカ
 
nightfighterДата: Вторник, 29.04.2014, 01:50:31 | Message # 32
4G H22A 4WS MT

Град/Държава: Plovdiv/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 2035
Статус: Офлайн
Ммм-да, явно думата на някои хора струва 30лв!Много жалко :( Колко трябва да те уважават другите,когато ти самият се уважаваш толкова малко!
 
dominikoДата: Вторник, 29.04.2014, 12:28:01 | Message # 33
Годан (5)

Град/Държава: Shumen/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 139
Статус: Офлайн
Преди 2-3 години се продаваха едни ултраледжери. Обаждам се - човека каза че са запазени, за след 4-5 ден(чакал пари купувача). Вкарахме му оферта с 200лв(май) отгоре(за мой приятел бяха) - човека каза - много ми се иска, обаче си държа на думата и ни пожела приятен ден. Ако си го спомняте от червения форум - Русия :).

Редактирано от dominiko - Вторник, 29.04.2014, 12:28:40
 
galev_90Дата: Сряда, 30.04.2014, 17:05:15 | Message # 34
Хачидан (8)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 592
Статус: Офлайн
+1  за ggushterov :)
 
ShotyДата: Сряда, 30.04.2014, 19:23:42 | Message # 35
Сандан (3)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 79
Статус: Офлайн
+1 за Панагюрски (Спаси ме с очиларка!),+1 за Катера (заради него, ще си пускам инсталация за мигачи, да ми е жив и здрав), +1 за Nightfighter (Човече, обещавам в слънчево време, ще имаш реални снимки) и +2 за Косьо (Ти ме чакаш, аз те чакам, Ке се дочакаме във Варна).
 
HONDA-TEAMДата: Сряда, 30.04.2014, 20:38:25 | Message # 36
Нидан (2)

Град/Държава: Varna/Bulgaria
Група: Напреднали
Съобщения: 36
Статус: Офлайн
Колеги, мислех да не пиша но не издържах.. Просто искам да разберете каква е ситуацията. 

Колега, bforce щом не разбираш тарикатите аз ще ти обясня по подробно !
Интересно ми е защо постна само тази част от съобщението, само тя ли ти хареса ?
Виждам че си ми набор, аз също съм 91 година, на 23 години, обаче за разлика от теб мога да разбирам хората. Този номер, така да се каже са ми го правили поне 5 пъти и никой не съм обидил във форумите на Хонда, защото ги разбирам какво е да ти трябват пари.
Искам да ми кажеш, ако си в моята ситуация едни 30-50 лв отгоре няма ли да са ти добре дошли ?
От 19 годишен живея сам във Варна. Това са 4 години. Плащам всеки месец квартира, ежемесечни сметки от ток, вода, телефони, интернет, телевизия, кредит към банка, подържам си колата, събирам си двигател за нея в който влагам доста пари, имам куче което всеки месец изяжда по 20 кг храна, трябват му ваксини и т.н, и т.н... списъка е дълъг ! С всичко това се справям сам ! Ти можеш ли да се справиш ? Ако си на моето положение 30 лв излишни ли ще са ти ? Както и да е, по лесно е да седнеш и да напишеш, от колкото да се опиташ да разбереш.
Но ти няма как да разбереш, защото за теб 30 лв са нищо, ти живееш при мама и тати, не плащаш квартира, ток, вода и тем подобни... само си возиш гъза и си харчиш парите за кеф ! Предложих ти другия комплект джанти, които са същите и ще бъдат при мен след празниците, но ти се направи на интересен, за това сега ти пожелавам да си намериш такива джанти за 300 лв, перфектни, а на тези които ще дойдат ще им се радва някой друг колега ! Жив и здрав да си.

Нека колегата Радо (galev_90) да се оплаче като взе двигателя, нека колегата rollin да каже нещо. Питай ги дали съм не коректен, влез в червения форум на хонда, питай и там, но какво да питаш ти тарикатите не ги разбираш ! ;)

Също искам да питам колегите, щом 30 лв са нищо, защо на дадени части им търсят такива пари ? Вместо да ги давате по 30 лв, подарявайте ги бе !

Айде колеги със здраве и Поздрави от Варна

Здравко :)
 
bforceДата: Сряда, 30.04.2014, 20:59:59 | Message # 37
Годан (5)

Град/Държава: /Bulgaria
Група: Напреднали
Съобщения: 145
Статус: Офлайн
Колега, не ми се управдавай. Въобще не става въпрос за 30 50 или 100 лв. Много добре знам стойността на парите и с много колеги тук във форума съм се пазарял дори и за 10 лв. Но ти явно не разбираш, че тук не става въпрос за пари, а за думата на един човек. А това да ми обясняваш аз как живея е меко казано смешно :) И какво като не написах цялото съобщение? Предложи ми друг комплект, който си чакал. Аз ти казах, с несериозни хора не се занимавам. А и тогава ако някой ти предложи 30 лв. отгоре? Пак ли ще ги дадеш на него след като имаш уговорка? Просто е излишно да спорим като ти дори не разбираш къде ти е грешката.
 
VIPER-CHДата: Сряда, 30.04.2014, 21:11:15 | Message # 38
BIKER

Град/Държава: Sliven/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 4176
Статус: Офлайн
Не се карайте бре,хората са различни и за това светът е цветен.Минало-заминало,всеки сам да си прави изводи ;)

"Човек преживява повече за 5 минути на мотор , отколкото някои за цял живот "-Бърт Мънро
 
batkosioДата: Сряда, 30.04.2014, 21:13:30 | Message # 39
BKDM

Град/Държава: Varna/Bulgaria
Група: Поддръжка
Съобщения: 915
Статус: Офлайн
Разбирам и двама ви, и предлагам аз да платя тези 30 лв. За да изпреваря мислите ви в определена посока- съвсем сериозен съм.

 
HONDA-TEAMДата: Сряда, 30.04.2014, 21:21:31 | Message # 40
Нидан (2)

Град/Държава: Varna/Bulgaria
Група: Напреднали
Съобщения: 36
Статус: Офлайн
А аз не се карам, аз му обяснявам като човек, но щом не разбира и му се оправдавам от сега казвам цената за него на следващия комплект е 350 лв, а за останалите колеги от форума е 300 лв. ;) Точка, вече няма да пиша в тази тема.

Редактирано от HONDA-TEAM - Сряда, 30.04.2014, 21:22:10
 
batkosioДата: Сряда, 30.04.2014, 21:25:11 | Message # 41
BKDM

Град/Държава: Varna/Bulgaria
Група: Поддръжка
Съобщения: 915
Статус: Офлайн
А ти с този подход ще си търсиш друг форум.

 
NightRiderДата: Сряда, 30.04.2014, 21:54:38 | Message # 42
Aristocrat

Град/Държава: Cole Bay/Netherlands Antilles
Група: Приятели
Съобщения: 3685
Статус: Офлайн
Мир вам . Ко се дърляте кат козлета бре ? :D
Чак  Бат Косъо изпуши . lol   Всеки си е прав за себе си . А както знаем истината зависи от гледната точка .





The Flying Dutchman FOR SALE Продава се
 
VIPER-CHДата: Сряда, 30.04.2014, 22:04:41 | Message # 43
BIKER

Град/Държава: Sliven/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 4176
Статус: Офлайн
23 годишни......,още колко ще се ядосвате мили деца :D

"Човек преживява повече за 5 минути на мотор , отколкото някои за цял живот "-Бърт Мънро
 
nightfighterДата: Сряда, 30.04.2014, 23:08:08 | Message # 44
4G H22A 4WS MT

Град/Държава: Plovdiv/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 2035
Статус: Офлайн
Как не те беше срам бе колега, да напишеш такова обяснение, наистина щеше да е по добре да си беше мълчал!!!
Явно за теб категориите като чест и достойнство, са нещо за което си чувал(ако въобще си ги чувал) само по филмите!
Аз пък ще ти кажа: Въпреки че нямам пряко отношение към вашата сделка- от теб никога няма да купя,взема, приема каквото и да е било, дори само ти да го имаш и много да ми трябва!!!Ако трябва, ще го докарам от другия край на света, дори на двойна цена,но няма да взема твоето!!!!!
Много е жалко че въобще не разбираш къде е проблема!Въобще не става въпрос за конкретна сума пари ,а за принципи,но е излишно да си губя времето повече с теб,така или иначе няма да ме разбереш.

Продавай си частите,и си остани със здраве!

п.с. И как успя пък да ти хрумне, че само ти имаш джанти, та колегите от форума са се наредили на опашка да ги купят от теб!!! Перфектен комплект джанти в Английския eBay е около  100 -150 лири,и не е голям проблем,нито е особено скъпо да се докарат до България!


Редактирано от nightfighter - Сряда, 30.04.2014, 23:14:51
 
NightRiderДата: Сряда, 30.04.2014, 23:24:28 | Message # 45
Aristocrat

Град/Държава: Cole Bay/Netherlands Antilles
Група: Приятели
Съобщения: 3685
Статус: Офлайн
Здравко ,пич глей ся , вярно е ,че в България  си е ебало веко от към изкарване на кинти (не ,че по света не е така) Вярно е и ,че 30 лева са нищо пари ,вярно е че като имаш в джоба 1 лев 30 ти се виждат огромна сума .ОБАЧЕ човек в тоя шибан свят има една дума и тя е по важна от всички кинти на света . Както и с тези 30 кинта няма да забогатееш.
Един съвет от мен- подарявай . Бъди широко скроен. И не чакай нищо в замяна . Днес направеното добро на някой утре ще ти го върне някой друг.  Такъв е поне моя мироглед. Амин ! :)





The Flying Dutchman FOR SALE Продава се
 
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Продажба на части (Parts for Sale) » Рейтинг на сделките във форума
Search:

Being second is to be the first of the ones who lose.

- Ayrton Senna

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

- Ayrton Senna

Success is 99 percent failure.

- Soichiro Honda

We only have one future, and it will be made of our dreams, if we have the courage to challenge convention.

- Soichiro Honda

Some dream to escape reality, some to change it forever.

- Soichiro Honda

Wherever I go, everyone is a little bit safer because I am there. Whenever I return home, everyone is happy I am there.
Wherever I am, anyone in need has a friend. It's a better life!

- Robert L.Humphrey

It is difficult to understand the universe if you only study one planet.

- Miyamoto Musashi

Our greatest glory is not in never failing, but in rising each and every time we fail.

- Confucius

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.

- Confucius

When it is obvious that the goals cannot be reached, don't adjust the goals, adjust the action steps.

- Confucius

The only true wisdom is in knowing you know nothing.

- Socrates

A jug fills drop by drop.

- Buddha

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

- Buddha

Teachers open the door, but you must enter by yourself.

- Chinese Proverb

Soichiro Honda
Success is 99% failure.
Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Научете повече
Soichiro Honda