• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: NSBOP, ZAPPA  
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Продажба на части (Parts for Sale) » 5та ген джанти 5х114, JDM екстри и още части (16ки, 17ки, халогени, плетени маркучи, скорости,маховик и тн)
5та ген джанти 5х114, JDM екстри и още части
gurooДата: Сряда, 17.01.2018, 15:47:44 | Message # 1
Годан (5)

Град/Държава: /
Група: Напреднали
Съобщения: 111
Статус: Офлайн
Здравейте, прЕатели!
Нещо много малко неща се пускат за 5та генерация. А не трябва да е така... Доста неща съм посъбрал, та ако някой нещо си хареса - да свирка. Темата ще се допълва, не мисля да пускам различни теми за повечето неща.

Подред на номерата:
Джанти:

1. Motegi 17ки. 5х114. Енкей, а не Спийдлайн от Акорд Тайп Р. Всички капачки налични. Една от най-красивите и здрави джанти на хонда. Лека в същото време. Карам на моя прелюд с такива и този комплект го взех за писта, но в крайна сметка взех друг комплект джанти, а и не мисля, че толкова хубави джанти трябва да се карат на писта. 520лв.


2. 16ки от VTI 5та ген. Така наречените ВЕНТИЛАТОРИ. Имат капачки и в момента са на моята кола (стои в гараж на зимни гуми, но не се кара зимата). При интерес се свалят и продават. Продават се без гуми 435лв.


3. 16ки от Прелюд 5та Type S/SH. Доста рядка джанта. Прави на конец с всички капачки налични. 480лв.


4. Team Dynamics ProRace v1.2 17ки на 5х114. Пластидипнати в златно. Започнах да забелвам пластидипа на едната джанта и ако не ги вземе някой, лятото ще се пребоядисват в ГънМетал сиво и ще отиват на моя прелюд. До тогава можете да намажете за скромната сума от 630лв. Много лека и здрава джанта (в България са карани 1 път на JapFesta 2017 от @NikolayG). Перфектна за писта, а и не само. 


Плетени маркучи ХЕЛ за 5та прелюд, без значение от двигателя. Стават и за 4та, само си ги захващате сами за шенкела. Перфектни! Еквивалента на гудрич в ХЕЕД91 е към 280лв.
Цена: 130лв.

 

Километраж от Type S JDM конвертиран в километри със сини плазмени километражи (сменено захранване от Калоян - Xtuners) и бачка перфектно. Жълти стрелки и тн. Километражът е направен да изглежда като Spoon километраж за сивик. Уникален е! Колата ми е с 4ws и за това не го слагам, за което ме е адски яд! Може би тази комбинация е единствена в света... Става на ф20 и на х22.
Не знам как да кача клип как работи километража. При нужда - пращам. 320лв.


Aasco лек маховик ЧИСТО НОВ 5.2кг. за H-серия. Най-добрият маховик до 500$ !!!
 https://www.amazon.com/AASCO-Motorsports-10320…/…/B000KEENBS
Ако някой иска да си го викне от Амазон например. Ще се продава, докато ми даде фира моя съединител. Тогава Аското идва на моя прелюд, а неговото място го заема едно XTD на същите килограми, но на половината цена. 
500лв.


Имам JDM халогени за 5та в перфектно състояние, полирани и готови за монтаж. Но още не съм ги снимал. Цената ще е около 160-180лв и ако не се вземат близките седмици се пускат в Ибей на 150$. Споменавам го, защото знам колко са трудни за намиране и все пак, някой може да реши да се "набута"   :D 
Имам скорости от 5та VTI H22A5/A8/A (стоковите без шпер) M2V5 в перфектно състояние, както и цял кит за конверсия автомат към 5степенна ръчка, както и автопилот. Имам и няколко предни липа, заден и прагове, както и Тайп Ес интейк с КН филтър. Няма да се публикуват, защото цените за липовете ще са около 200лв, а интека около 400лв. Най-вероятно като имам време ще ги напускам в ибей.
Мисля с това да приключвам за днес. Всичко се намира в София. За контакти - лично или по телефона, който ми го има ;) 

Stay ludin'...
 
ZAPPAДата: Сряда, 17.01.2018, 21:38:56 | Message # 2
ARTIST

Град/Държава: Veliko Tyrnovo/Bulgaria
Група: Редактори
Съобщения: 1956
Статус: Офлайн
Available to users only

PRELUDE 2.2 TYPE S
 
gurooДата: Сряда, 17.01.2018, 21:43:12 | Message # 3
Годан (5)

Град/Държава: /
Група: Напреднали
Съобщения: 111
Статус: Офлайн
@Eldesa ще каже, но мисля, че днес пътува за Германия. По мое мнение, всичко е едно към едно (разглобих JDM). Търся си копченце принципно...ако имаш още едно...
 
ZAPPAДата: Сряда, 17.01.2018, 21:56:10 | Message # 4
ARTIST

Град/Държава: Veliko Tyrnovo/Bulgaria
Група: Редактори
Съобщения: 1956
Статус: Офлайн
Available to users only

PRELUDE 2.2 TYPE S
 
GK007Дата: Четвъртък, 18.01.2018, 18:45:56 | Message # 5
Рокудан (6)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Напреднали
Съобщения: 159
Статус: Офлайн
Колеги смело напред, Guroo e точен ;)
 
gurooДата: Неделя, 21.01.2018, 16:12:40 | Message # 6
Годан (5)

Град/Държава: /
Група: Напреднали
Съобщения: 111
Статус: Офлайн
Quote GK007 ()
Колеги смело напред, Guroo e точен


Мерси, брат :)

Quote ZAPPA ()
...Не зная дали JDM инсталацията е еднаква с европейската версия на Type S.
Търся окабеляването с буксите, бутон и реле имам.


Нямам инсталация :( само халогените...
Всички липове налични са запазени. Ако нещо изпадне и стигне до форума ще качвам снимки...
 
gurooДата: Сряда, 14.02.2018, 14:19:08 | Message # 7
Годан (5)

Град/Държава: /
Група: Напреднали
Съобщения: 111
Статус: Офлайн
Мотегито замина и ще краси ЦРВ3. ;) още глезотии. Имам тайп ЕС интейк с КН филтърче. Спойлер и още глезотии. Нямам време да снимам и качвам. Който каквото му трябва за 5та, да свирка.
 
gurooДата: Петък, 03.08.2018, 11:49:51 | Message # 8
Годан (5)

Град/Държава: /
Група: Напреднали
Съобщения: 111
Статус: Офлайн
Нагоре! Европейски халогени с инсталация...
 
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Продажба на части (Parts for Sale) » 5та ген джанти 5х114, JDM екстри и още части (16ки, 17ки, халогени, плетени маркучи, скорости,маховик и тн)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Being second is to be the first of the ones who lose.

- Ayrton Senna

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

- Ayrton Senna

Success is 99 percent failure.

- Soichiro Honda

We only have one future, and it will be made of our dreams, if we have the courage to challenge convention.

- Soichiro Honda

Some dream to escape reality, some to change it forever.

- Soichiro Honda

Wherever I go, everyone is a little bit safer because I am there. Whenever I return home, everyone is happy I am there.
Wherever I am, anyone in need has a friend. It's a better life!

- Robert L.Humphrey

It is difficult to understand the universe if you only study one planet.

- Miyamoto Musashi

Our greatest glory is not in never failing, but in rising each and every time we fail.

- Confucius

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.

- Confucius

When it is obvious that the goals cannot be reached, don't adjust the goals, adjust the action steps.

- Confucius

The only true wisdom is in knowing you know nothing.

- Socrates

A jug fills drop by drop.

- Buddha

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

- Buddha

Teachers open the door, but you must enter by yourself.

- Chinese Proverb

Soichiro Honda
Success is 99% failure.
Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Научете повече
Soichiro Honda