• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: NSBOP  
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Магазини и Търговци (Stores / Traders) » http://www.horsepowerfreaks.com (Aftermarket)
http://www.horsepowerfreaks.com
ggushterovДата: Вторник, 02.07.2013, 09:47:08 | Message # 1
Кудан (9)

Град/Държава: Panagyurishte/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 1123
Статус: Офлайн
Много части за Прелюд, предлагат и доставка до БГ. Скоро ще ги пробвам и ще споделя мнение :)
 
MkillaДата: Вторник, 02.07.2013, 10:38:23 | Message # 2
5th gen F20A4

Град/Държава: Sofia, Sofiya/
Група: Приятели
Съобщения: 2171
Статус: Офлайн
Еми много много , колко да са много ? Отделно ти ги питай как шипват до България.Хората с които работя пращат само с UPS като те поръчват в техен склад от Канада , Щатите и Япония до Европа и от там до България при нашият офис.Отделно като им гледам цените са същите каквито са на нашият дилър и предлагат доста по-малко неща за Хонда специално.Нали се сещаш , че като платиш ДДС , мито , шипинг , банкова/пощенска такса , ако си фирма и данък печалба  каква цена стана накрая :) Забравих да добавя и ДДС върху доставката ако си фирма :) Давам веднага и пример.На колегата picasso предните дискове на американците BrakeMax , доставката до България им беше 100.00лв но това беше без ДДС :) Естествено , че не му взехме 20.00лв отгоре а си ги извадихме от джоба , защото и ние не знаехме.Ако си частно лице и трябва сам да си ги освобождаваш от митницата не ми се мисли колко писане ще има и какво гърбене ще е особено ако е над 30тина долара.Затова като някой каже "Ето тука ги има по-евтини тези амортисьори на TEIN" примерно , еми нека си ги достави сам и да видим накрая колко ще излезе цената.Цените в Европа са фиксирани за големите производители и се различават с тези от другият континент.Питай ги ако ти се занимава по какъв начин доставят до тук и за колко време  и могат ли да се връщат стоките в срок от 1 седмица примерно при проблем т.е ако не паснат.Ако доставят до врата в България то каква е цената и така.Ще е интересно за всички според мен :)

Honda Prelude 5th gen F20A4 - sold
Honda Civic FN2 Type R - now
Honda Civic Aerodeck - now


Редактирано от Mkilla - Вторник, 02.07.2013, 11:04:52
 
ggushterovДата: Вторник, 02.07.2013, 11:18:24 | Message # 3
Кудан (9)

Град/Държава: Panagyurishte/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 1123
Статус: Офлайн
Quote
Еми много много , колко да са много ?
Да ги броя ли ся   crazy
Ще питам щото мен ме интересуват най вече буталата Mahle а те са си цена и не знам как стоят нещата с митото.


Редактирано от ggushterov - Вторник, 02.07.2013, 11:21:17
 
MkillaДата: Вторник, 02.07.2013, 13:02:55 | Message # 4
5th gen F20A4

Град/Държава: Sofia, Sofiya/
Група: Приятели
Съобщения: 2171
Статус: Офлайн
То ако не се лъжа , митото не е много.Сигурно е около 3-4% за авточастите обаче ДДС-то е 20% ( за България ) и отделно доставката в зависимост от фирмата с която работят.Примерно UPS до България шипват само по въздух като до 70кг цената е много близка за количества или иначе казано едни накладки идват горе-долу колкото 4 броя джанти.А пък за стока закупена извън Европейският съюз 100% се плаща ДДС и МИТО.С куриери като DHL или Airmail не вярвам да е по-евтино като начин на доставка.Отделно , че за България цените на доставките са все едно си поръчваш нещо за Африка братче.Като гледам обаче цените на някой неща ми се струват и по-скъпи от нормалното заедно с доставката до тук.

Honda Prelude 5th gen F20A4 - sold
Honda Civic FN2 Type R - now
Honda Civic Aerodeck - now


Редактирано от Mkilla - Вторник, 02.07.2013, 13:15:18
 
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Магазини и Търговци (Stores / Traders) » http://www.horsepowerfreaks.com (Aftermarket)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Being second is to be the first of the ones who lose.

- Ayrton Senna

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

- Ayrton Senna

Success is 99 percent failure.

- Soichiro Honda

We only have one future, and it will be made of our dreams, if we have the courage to challenge convention.

- Soichiro Honda

Some dream to escape reality, some to change it forever.

- Soichiro Honda

Wherever I go, everyone is a little bit safer because I am there. Whenever I return home, everyone is happy I am there.
Wherever I am, anyone in need has a friend. It's a better life!

- Robert L.Humphrey

It is difficult to understand the universe if you only study one planet.

- Miyamoto Musashi

Our greatest glory is not in never failing, but in rising each and every time we fail.

- Confucius

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.

- Confucius

When it is obvious that the goals cannot be reached, don't adjust the goals, adjust the action steps.

- Confucius

The only true wisdom is in knowing you know nothing.

- Socrates

A jug fills drop by drop.

- Buddha

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

- Buddha

Teachers open the door, but you must enter by yourself.

- Chinese Proverb

Soichiro Honda
Success is 99% failure.
Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Научете повече
Soichiro Honda