• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: ZAPPA, NSBOP  
Форум » Общи дискусии (General Discussions) » Аудио / Мултимедия (Audio / ICE) » Избор на плеър за хондата. (Помагайте за коледният подарък.)
Избор на плеър за хондата.
addictedДата: Сряда, 18.12.2013, 19:24:57 | Message # 31
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 346
Статус: Офлайн
Нямах предвид да стърчи тази пишка. Имах предвид че много по ефтино може да се преправи мултиволана като му се наредът точните съпротивления, "информацията" тече само по два проводника. И за волума 2 килоома за следваща песена 5 килоома(примерно) и работата е готова доста по евтино. Незнам какъв мултиволан би паснал на прелюда но засега тази ишка ме устройва.

 
MkillaДата: Сряда, 18.12.2013, 20:15:31 | Message # 32
5th gen F20A4

Град/Държава: Sofia, Sofiya/
Група: Приятели
Съобщения: 2171
Статус: Офлайн
Това ми харесва доста.Може да се закачи на волана без да пречи :) Май и аз ще се възползвам от него.

Honda Prelude 5th gen F20A4 - sold
Honda Civic FN2 Type R - now
Honda Civic Aerodeck - now
 
VIPER-CHДата: Сряда, 18.12.2013, 20:21:10 | Message # 33
BIKER

Град/Държава: Sliven/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 4176
Статус: Офлайн
Quote Mkilla ()
Нямах предвид да стърчи тази пишка.
Пишката винаги е добре да стърчи
Quote addicted ()
но засега тази пишка ме устройва.
Освен моята,други пишки не ме устройват lol


"Човек преживява повече за 5 минути на мотор , отколкото някои за цял живот "-Бърт Мънро
 
MkillaДата: Сряда, 18.12.2013, 20:57:46 | Message # 34
5th gen F20A4

Град/Държава: Sofia, Sofiya/
Група: Приятели
Съобщения: 2171
Статус: Офлайн
Аре и аз си поръчах такова :) Мерси Насо за инфото !

Honda Prelude 5th gen F20A4 - sold
Honda Civic FN2 Type R - now
Honda Civic Aerodeck - now
 
addictedДата: Сряда, 18.12.2013, 21:28:14 | Message # 35
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 346
Статус: Офлайн
Само да вметнем че цената му е 18 лева.
Уловката е че е разкомплектовано, без опаковка, без планчица за монтаж, без някаква връвчица за осигуряване и без една лепенка, все неща дето няма да попречат на сръчен хондаджия.Аз не виждам следи от употреба, практически е ново.
http://www.skrap.org/ad/view/Sony-RM-X2S-1512 това е сайта.


 
nightfighterДата: Четвъртък, 19.12.2013, 16:56:37 | Message # 36
4G H22A 4WS MT

Град/Държава: Plovdiv/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 2035
Статус: Офлайн
Не знам стойностите на съпротивленията за Pioner, пробвай с дистанционото от Sony, мисля че са подобни.Не всеки касетофон може да работи с жично дистанционо,за целта трябва да има буксата в която да се включи!!Някои имат, някои нямат, почити всички модели на Sony могат.Предполагам че доста от тези на Sony ще съвпаднат,може да са на други функции,останалите може да ги налучкаш с потенциометър.Не ми е останало време да се занимавам с това, иначе аз за panasonic искам да пригаждам.
Има дистанциони подобни на Sony rm-4s които работят и с bluetooth т.е. безжични!
Има и по нови версии на Sony rm-4s, примерно това: мисля че беше RM-55


p.s. Стърчащия sony rm-4s всъщност е много удобен,монтира се под лостчето за фаровете и при добро изпълнение, изглежда все едно е заводски сложен там.Може да управлява почити всичко,радиото,повечето настройки на playera, CD,DVD changer и т.н. Ако искате ще ви снимам моя как и къде съм го сложил.
Не е лесно да се преправя, понеже съпротивленията са много малки,СМД монтаж и изискват добри очи и спокойна ръка :) (цялата платка се побира в кибритена кутийка и остава място) :)
Приложени файлове: 8946607.jpg (14.2 Kb)


Редактирано от nightfighter - Четвъртък, 19.12.2013, 17:14:50
 
addictedДата: Четвъртък, 19.12.2013, 20:27:05 | Message # 37
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 346
Статус: Офлайн
Много ще е хубаво да качиш снимка как си го сложил че аз още се чудя. Иначе аз съм с пайнер и имам вход за дистанционно.

 
policajaДата: Четвъртък, 18.12.2014, 18:11:28 | Message # 38
Сандан (3)

Град/Държава: Pazardzhik/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 53
Статус: Офлайн
дедо Коледа ще идва при мен с един ПИОНЕР,ама не знае къв модел  SPH-DA 01 =SPH-DA 02=SPH-DA100=SPH-DA120   ,помагайте какъв да е модела и защо да е такъв ,а не онакъв
 
rollinДата: Четвъртък, 18.12.2014, 20:43:52 | Message # 39
Джудан (10)

Град/Държава: Pyrvomay/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 1271
Статус: Офлайн
Какъв телефон ползваш ?
Има значение само ако е Андроид или Айфон...


0898 765 126 - Недко
www.caraudio-bg.com
Ground Zero BG във facebook
 
policajaДата: Четвъртък, 18.12.2014, 21:28:34 | Message # 40
Сандан (3)

Град/Държава: Pazardzhik/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 53
Статус: Офлайн
HTC M8,така си мислех,че Недко ще ми даде смислен отговор,ама ква е разликата между горе изброените модели /за кой модел си струва да разкарвам дядо Коледа/
 
addictedДата: Неделя, 04.01.2015, 09:58:16 | Message # 41
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 346
Статус: Офлайн
Аз вече повече от година ползвам пайнер с блутут, и проблеми при свързването с който и да е андроид телефон не съм имал.Не съм пробвал с епълските как е, но се свързва и с една стара нокия Е55.

Да споделя и малко впечетления за функциите.Честно нямам от какво да се оплача, плеъра работи чудесно.
Мога да пускам музика и от телефона, като песните се сменяват от плеъра.Достъпвам телефонния указател, както и приети-неприети-набирани повиквания директно от плеъра.
показва ми заряд на батерията и обхват на дисплея на плеъра.
Свързва се автоматично когато е включен блутута на телефона.
Досега никой от не се е оплакал от качеството на разговора, нито аз имам оплаквания.
Коментираното по горе дистанционно също работи отлично, като изключим факта че е малко безсмислено, или трябва да си сваля лявата ръка от волана за да го ползвам, или да сваля дясната от скоростите за да ползвам бутоните на плеъра...горе-долу равносилни движения.Монтирах го точно под лостчето за мигачите, стана си доста заводско.
Смених си четирите колонки с някакви китайски.Те са стандартния размер, защото не ми се режеше да слагам по големи. Задните съм ги настроил да свирят само ниски(плеъра има такава функция), а предните от мисля че 100 Hz нагоре.Досега никой не ми вярва че общата стойност за колони е 20 лева, така че и от тях съм доволен.
Кефя се и на CD плеъра, записвам FLAC-ове на AudioCD-та.
Слота за карта и второто USB още не са ми влезли в употреба.Въпреки че все се каня да пробвам дали ще ми зарежда телефона, според мен няма причина да не го прави.
Тия милиони цветове който владее плеъра са много готина екста обаче още не мога да ги докарам до оригиналния цвят на таблото на прелюда.Все пак съм близо.
Настройки на звука има доволно, не както PRS но за мен са достатъчни.
Изходите за стъпала също не съм ползвал, мислех за някакъв суббуфер, но багажника си ми е ценен, по скоро ако някога купя истинска предна линия ще сложа усилвател за нея.

Общо взето е това, доволен съм от подаръка-покупката(наложи ми се да си платя половината), и се надявам дълги години да не мисля за нов плеър в колата.


 
Форум » Общи дискусии (General Discussions) » Аудио / Мултимедия (Audio / ICE) » Избор на плеър за хондата. (Помагайте за коледният подарък.)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Being second is to be the first of the ones who lose.

- Ayrton Senna

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

- Ayrton Senna

Success is 99 percent failure.

- Soichiro Honda

We only have one future, and it will be made of our dreams, if we have the courage to challenge convention.

- Soichiro Honda

Some dream to escape reality, some to change it forever.

- Soichiro Honda

Wherever I go, everyone is a little bit safer because I am there. Whenever I return home, everyone is happy I am there.
Wherever I am, anyone in need has a friend. It's a better life!

- Robert L.Humphrey

It is difficult to understand the universe if you only study one planet.

- Miyamoto Musashi

Our greatest glory is not in never failing, but in rising each and every time we fail.

- Confucius

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.

- Confucius

When it is obvious that the goals cannot be reached, don't adjust the goals, adjust the action steps.

- Confucius

The only true wisdom is in knowing you know nothing.

- Socrates

A jug fills drop by drop.

- Buddha

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

- Buddha

Teachers open the door, but you must enter by yourself.

- Chinese Proverb

Soichiro Honda
Success is 99% failure.
Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Научете повече
Soichiro Honda