• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: NSBOP  
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Майстори и Сервизи (Service & Repair Shops / Car Experts) » Kraft Ltd. (Гърнета, ауспуси)
Kraft Ltd.
hkrinkleДата: Понеделник, 12.08.2013, 12:15:00 | Message # 1
Йондан (4)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Напреднали
Съобщения: 95
Статус: Офлайн
http://kraft-bg.com/

Два пъти съм ходил там (кв. Дружба до РОМПЕТРОЛ) - чудесно отношение, супер корекни, отлично свършена работа.

Може би малко по-високи цени, но според мен си струва, защото правят нещата както трябва.


Редактирано от hkrinkle - Понеделник, 12.08.2013, 12:15:50
 
addictedДата: Събота, 14.06.2014, 19:12:57 | Message # 2
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 346
Статус: Офлайн
Нещо ми се проби С-ката(беше ми оригиналната от завода) и се наложи да търся кой да ми я оправи, попринцип не съм доволен от крафт, досега две служебни коли им карам който след 6 месеца пак се разпърдяват, ама нямаше как хондата звучеше като опел калибра.Та закарах им я днес, изрязаха старата с-ка и на нейно място огънаха и ми сложиха нова тръба, общо взето доколкото мога аз да се изказвам по въпроса ми харесва как го направиха. Обаче са си немарливи момчетата, трябваше да режат малко от фланеца на крайното гърне и вместо да го свалят и да го срежат на земята го провесиха само на задните тампони при което то изплесна и ми драсна задната броня...добре че това не и е единствената забележка и не е много пък и се вижда само като се вдигне колата.Взеха си ми 60 лева... което в сравнение с предните две коли е нищо, там стартирахме от 100-150 лева!!!И се разпърдяха!!!
Сега ще видя хонделата колко време ще е тихичка и може би найстина вече да не отида при тях.

Става въпрос за тези на околовръсното.


 
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Майстори и Сервизи (Service & Repair Shops / Car Experts) » Kraft Ltd. (Гърнета, ауспуси)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Being second is to be the first of the ones who lose.

- Ayrton Senna

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

- Ayrton Senna

Success is 99 percent failure.

- Soichiro Honda

We only have one future, and it will be made of our dreams, if we have the courage to challenge convention.

- Soichiro Honda

Some dream to escape reality, some to change it forever.

- Soichiro Honda

Wherever I go, everyone is a little bit safer because I am there. Whenever I return home, everyone is happy I am there.
Wherever I am, anyone in need has a friend. It's a better life!

- Robert L.Humphrey

It is difficult to understand the universe if you only study one planet.

- Miyamoto Musashi

Our greatest glory is not in never failing, but in rising each and every time we fail.

- Confucius

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.

- Confucius

When it is obvious that the goals cannot be reached, don't adjust the goals, adjust the action steps.

- Confucius

The only true wisdom is in knowing you know nothing.

- Socrates

A jug fills drop by drop.

- Buddha

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

- Buddha

Teachers open the door, but you must enter by yourself.

- Chinese Proverb

Soichiro Honda
Success is 99% failure.
Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Научете повече
Soichiro Honda