• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: NSBOP  
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Майстори и Сервизи (Service & Repair Shops / Car Experts) » Аргус газ сервиз (свестни и коректни хора!)
Аргус газ сервиз
TG_FanДата: Сряда, 11.06.2014, 22:04:35 | Message # 1
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 368
Статус: Офлайн
Здравейте колеги,
тъй като не съм сигурен дали точното място на тази тема е тук, моля да бъде преместена , ако не е удачно.
Та , един приятел ме заведе при тези момчета миналата седмица, защото откакто сложих газ на колицата само ядове.
То не беше, прекъсване, претрисане, загуба на мощност , висок разход, абе пълна програма, бях сменил всичко без делкото, което ми казаха , че е в прилично състояние и на което направих настройка със стробоскоп в юби ко сервиза, пак без резълтат, даже колата стана още по-спъната.
До преди месец ГИ ми беше в гаранция , затова не исках да си я губя и стисках зъби, карайки така, въпреки 1000 опита на момчетата от сервиза на СОФГАЗ , където ми я монтираха и непрекъснато се оправдаваха я с кабели я със свещи, а като ги смених ми извадиха под вола теле, само и само да не си признаят , че не могат да я настроят колата.
Та там пича който ми я направи смени инжекторите на гр и бутна делкото на ръка и ме удари в земята, защото колата започна да върви супер , както и на газ , така и на бензин, забравих за прекъсвания, започна да се развърта много по-бързо и да се държи , както трябва!
Повечето от вас знаят колко зор видях с тази кола и сега съм супер щастлив, защото с малко кадърна работа отсреща не мога да си я позная и се хиля от кеф вече цяла седмица:)
 
eDanielДата: Сряда, 11.06.2014, 23:14:50 | Message # 2
CULTIST
4G BB2 H22A MT

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Администратори
Съобщения: 3030
Статус: Офлайн
Браво Ники. Най-после светлина в тунела :) Поздрави


プレリュード 夢のカ
 
TG_FanДата: Четвъртък, 12.06.2014, 00:47:26 | Message # 3
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 368
Статус: Офлайн
Дани, даже ти ще останеш впечатлен как тръгна колата, на следв среща ще я докарам да видиш разликата! :) Днес я обух и с хубави 205/50/16 гуми, така , че нещата се случват :)
 
ShotyДата: Четвъртък, 12.06.2014, 14:01:51 | Message # 4
Сандан (3)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 79
Статус: Офлайн
Колега,

Можеш ли да дадеш контакти на този сервиз. Защото и аз съм в подобна на твоята, ситуация.
 
MonsterOODДата: Четвъртък, 12.06.2014, 14:43:49 | Message # 5
ARBITER

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 198
Статус: Офлайн
TG_Fan, давай веднага кординатите! И аз искам да ми я видят и моята колица читави майстори.....

Engine: H23A2 160 ps
 
TG_FanДата: Четвъртък, 12.06.2014, 19:30:51 | Message # 6
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 368
Статус: Офлайн
0888 607 440 / 02 9208525
argus-gas.com
става въпрос конкретно за сервиза в люлин!
 
eldesaДата: Петък, 13.06.2014, 09:43:21 | Message # 7
Джудан (10)

Град/Държава: /Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 1207
Статус: Офлайн
Аз проблема го имам от както съм слижил газовата ( вече 4 години) .Борил съм се с него доста,но винаги неуспешно .Надявам се че си си решил проблрема .По мое мнение проблема ти е решен временно  и след месец постепенно пак придърпването  ще се появи ..Първоначално едва доловимо и постепенно ще су усилва и усеща по осезателно .Поне при мен се връща винаги (след около месец ,дано при теб да не е така) . Излизал съм от сервизите с премахнат проблем и никакво придърпване , но след време .......същото положение
Ще следя темата с интерес и най вече твоите констатации след около месец , месец и половина ( разбира се ако караш автомобила ежедневно )


 
NSBOPДата: Петък, 13.06.2014, 10:35:59 | Message # 8
МВР НСБОП
4G BB2 H22A MT

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Поддръжка
Съобщения: 2055
Статус: Офлайн
И аз ходех навремето в този сервиз като карах на газ...

 
TG_FanДата: Петък, 13.06.2014, 17:18:39 | Message # 9
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 368
Статус: Офлайн
Да,  всеки ден карам, ще пиша, надявам се да не си прав, че ми е супер кеф! :)
 
Balkan-KawaiДата: Вторник, 12.08.2014, 18:43:09 | Message # 10
Годан (5)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Напреднали
Съобщения: 135
Статус: Офлайн
Хей, TG_Fan, имаш ли фийдбек за придърпването. Утре за последно минавам през моя газаджия и ще се опитам да си уредя среща в четвъртък при твоите хора. Имаш ли ориентировачна идея колко пари искат и колко време продължава една такава интервенция.

От месец се появи нейде и при мен това и направо се побърквам, карам това животно със 100-120 на дълъг път и по баирите баничарките ме юркат и ми присветкват :( :'( headbang


 
TG_FanДата: Сряда, 13.08.2014, 18:25:03 | Message # 11
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 368
Статус: Офлайн
Колега имам, 4000 км по-късно колата си върви супер и няма и помен от ужасиите преди това!
Много съм доволен, на мен ми взеха 100 лв за работата по делкото и смяна на гумичките на газовите мембрани на инжекторите.
 
Balkan-KawaiДата: Сряда, 13.08.2014, 18:31:42 | Message # 12
Годан (5)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Напреднали
Съобщения: 135
Статус: Офлайн
Екстра!
Значи да дам последен шанс на моя газаджия, и после ако продължава след като да до Бургас и се върна другия месец направо да отивам и да им казвам гумички на инжектори и да видят делкото?
А твоя двигател какъв е, аз съм с Х23, дано да е подобна настройката. Въпреки че ти е било ново газовото пак са ти сменили гумичките на инжекторите е тва ми е странно, но ще пробвам и ще пиша.


 
TG_FanДата: Петък, 15.08.2014, 14:19:40 | Message # 13
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 368
Статус: Офлайн
С Х23 съм да, газовата ми е от 09.2012 и едната мембрана вече беше сдала багажа, оттам и прекъсването.
 
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Майстори и Сервизи (Service & Repair Shops / Car Experts) » Аргус газ сервиз (свестни и коректни хора!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Being second is to be the first of the ones who lose.

- Ayrton Senna

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

- Ayrton Senna

Success is 99 percent failure.

- Soichiro Honda

We only have one future, and it will be made of our dreams, if we have the courage to challenge convention.

- Soichiro Honda

Some dream to escape reality, some to change it forever.

- Soichiro Honda

Wherever I go, everyone is a little bit safer because I am there. Whenever I return home, everyone is happy I am there.
Wherever I am, anyone in need has a friend. It's a better life!

- Robert L.Humphrey

It is difficult to understand the universe if you only study one planet.

- Miyamoto Musashi

Our greatest glory is not in never failing, but in rising each and every time we fail.

- Confucius

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.

- Confucius

When it is obvious that the goals cannot be reached, don't adjust the goals, adjust the action steps.

- Confucius

The only true wisdom is in knowing you know nothing.

- Socrates

A jug fills drop by drop.

- Buddha

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

- Buddha

Teachers open the door, but you must enter by yourself.

- Chinese Proverb

Soichiro Honda
Success is 99% failure.
Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Научете повече
Soichiro Honda