• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: NSBOP  
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Майстори и Сервизи (Service & Repair Shops / Car Experts) » Сервиз Юби-ко
Сервиз Юби-ко
eDanielДата: Понеделник, 03.10.2011, 11:08:47 | Message # 1
CULTIST
4G BB2 H22A MT

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Администратори
Съобщения: 3030
Статус: Офлайн
Телефони: 974 48 77, 0888 634 616
Работно време: 09.00 - 19.00 (обаждайте се по телефона, информацията е стара)
Уебсайт: http://ubico-honda.com/
Адрес: кв.Горубляне (вижте картата)
Карта: ЮБИ-КО СЕРВИЗ - Google Maps (трябва да се провери)


View Larger Map



プレリュード 夢のカ
 
GarfiДата: Петък, 07.10.2011, 20:11:45 | Message # 2
just driver

Град/Държава: Grindavík/Iceland
Група: Приятели
Съобщения: 2104
Статус: Офлайн
Днес ви взех колата от ЮбиКо със сменени ремъци, ролки, регулирани клапани и едно сменено маншонче на рейката. Първоначалното ми мнение за този сервиз е повече от добро, дано остане такова след следващите ми посещения. М/у другото направих и пълен преглед на окачването, което правят без да ги караш.
 
batkosioДата: Събота, 22.10.2011, 21:48:03 | Message # 3
BKDM

Град/Държава: Varna/Bulgaria
Група: Поддръжка
Съобщения: 915
Статус: Офлайн
Аз вчера ходих, за да прегледат окачваотнето и да натегнат ремъка на алтернатора- много съм доволен, откриха защо ми тропаше отзад, вече и ремъка ми не просвирва smile Препоръчвам ги!

 
GarfiДата: Сряда, 07.11.2012, 23:58:49 | Message # 4
just driver

Град/Държава: Grindavík/Iceland
Група: Приятели
Съобщения: 2104
Статус: Офлайн
Отново съм доволен от сервиза.
 
mom4i74Дата: Събота, 10.11.2012, 17:09:10 | Message # 5
Джудан (10)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 2166
Статус: Офлайн
Кьсметлии:) Аз нямах тоя кьсмет вьпреки че влезнах втори пьт по рекламация и можеха да си видят стореното от тях но поне Прелюда някак си оцеля след тях............. Мога да кажа че са смотаняци като го казвам с абсолютна чиста сьвест.
Така и така сьм почнал да се аргументирам да не излезе че говоря празни приказки.
За хората които не са чели моя тема а ангренажите ще разкажа накратко. Закарах им абсолютно безпроблемна кола за смяна на ремьци ,ролки , водна помпа и хидравличен обтегач. Смениха ми всичко и след 2 дена се появи шум от ангренажа. Обадих се и по пьт за сервиза ремьците прескочиха и колата загасна. Отворияха я в сервиза и невидяха нищо нередно и я зглобиха пак. Тоя пьт имаше свирене от кьм ангренажите. Закарах я в друг сервиз и си платих да я разглобят пак и д видят защо е така. Оказа се че липсва втулката в която лагерува ролката и дефакто няма как да се центрова да е в сьосие с ремьците а и се размества и оптегача неможе да я опьне. Няма как 150 000 км да е карала колата без тая втулка и всичко да е било ок.
Сменяха ми и шарнирите Юбико. Момчето дето ги сменя заглоби шарнира без да е сложило полуоската в главината :) хахах Аз си замьлчах ама се шокирах как сервиз на Хонда може да прави таакива неща. Бяха сложили по погрешка друга гайка на полуоската която пьрво че беше сьвсем тьничка ,второ нямаше периферия която дасе законтри против отвиване. Оделно някой умник беше бил с чук по полуоската за да я избие от главината и беше разплескана резбата.
Вие как ще се почуваствате ако се случи това с вашите хонди?


HONDA PRELUDE 5,97, H22A5,4WS

Редактирано от mom4i74 - Събота, 10.11.2012, 18:02:19
 
MkillaДата: Събота, 10.11.2012, 18:07:55 | Message # 6
5th gen F20A4

Град/Държава: Sofia, Sofiya/
Група: Приятели
Съобщения: 2171
Статус: Офлайн
Чак не мога да повярвам , че става въпрос за 1 и същи сервиз.Аз съм изключително доволен до момента от тях и затова и ходя само там.Няма да се почувствам приятно ако съм бил на твое място но бих се върнал да и им кажа , какъв е бил проблема и да се разбера човешки с тях ако е възможно.Налагало ми се е 2 пъти да се връщам в 2 сервиза за да си оправят бакиите майсторите като след 2рия си тръгнах след скандал заради лъжа а първият ми се извиниха и оправиха проблема но пък монитраха друго криво ахаха :) Няма оправия общо взето и затова когато мога си правя нещо сам стига да не е много сложно но пък когато отивам към Юби Ко съм спокоен , че си поверявам колата там.

Honda Prelude 5th gen F20A4 - sold
Honda Civic FN2 Type R - now
Honda Civic Aerodeck - now


Редактирано от Mkilla - Събота, 10.11.2012, 18:08:43
 
eDanielДата: Събота, 10.11.2012, 19:18:19 | Message # 7
CULTIST
4G BB2 H22A MT

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Администратори
Съобщения: 3030
Статус: Офлайн
Аз ходя 3-та година само там. Досега проблем не съм имал. Никога не са ме бавили повече време, отколкото са казали. Знам също така, че ако има проблем там са склонни да си признаят и да го отстранят. Дано на никого не случва да има проблем, в който и да е сервиз. Не забравяйте, че навсякъде работят хора и никъде по света, няма хора, които не правят грешки.
В крайна сметка всеки сам си решава къде да отиде, сервизи има бол. Ако искате да добавите още някой сервиз, който вие препоръчвате и знаете, че не допускат грешки там - заповядайте. Темите за сервизи и майстори (както и всичко друго в този форум) не се заплащат.



プレリュード 夢のカ


Редактирано от eDaniel - Събота, 10.11.2012, 19:20:27
 
MkillaДата: Събота, 10.11.2012, 21:05:46 | Message # 8
5th gen F20A4

Град/Държава: Sofia, Sofiya/
Група: Приятели
Съобщения: 2171
Статус: Офлайн
Всичко има оправяне докато сме здрави.От тук нататък както е написал и Дани , грешки стават.Няма хора които да не грешат :) Достатъчно са готини и ако е тяхна грешка биха си я оправили.Това е мое мнение :) Ако Момчи се беше върнал 2ри път колкото и да е бил ядосан със сигурност биха реагирали човешки и да оправят нещата или поне така мисля.

Honda Prelude 5th gen F20A4 - sold
Honda Civic FN2 Type R - now
Honda Civic Aerodeck - now
 
eDanielДата: Събота, 10.11.2012, 21:09:05 | Message # 9
CULTIST
4G BB2 H22A MT

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Администратори
Съобщения: 3030
Статус: Офлайн
Избор има, не е като да няма :) Бултрако, Омбре, Каян, Дидо, кварталните майстори... Също има и опция и сами да си правите колата, както прави и Момчи след като се оказа, че на него не му върви в сервизите изобщо hang


プレリュード 夢のカ
 
dpavlovqДата: Събота, 10.11.2012, 21:22:21 | Message # 10
Нанадан (7)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 306
Статус: Офлайн
Аз съм доволен!
Имал съм 2-3 повода за срещи с тях и нямам оплаквания. Надявам се да не се случват кофти ремонти точно в Хонда сервизите, които ползваме, защото все пак хората там говорят от колко време се занимават с марката и колко добре я познават, а се получават грешки.


 
mom4i74Дата: Събота, 10.11.2012, 23:56:00 | Message # 11
Джудан (10)

Град/Държава: Sofia, Sofiya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 2166
Статус: Офлайн
А май не сте ме разбрали. След като превьртя ремька се вьрнах в сервиза. След като я чух колата след второто отваряня казах че ме сьмнява шума от свиренето на ремьците. Казаха ми че просто били добре натегнати и за това свирели. След това обяснение реших че колата ми е по важна от това да дам някой лев още и да я видят в друг сервиз за мое успокоение. Още поввечече имаше вероятност след някой ден да трьгна с колата за Франция а аз имах сьмнения които се оказаха че са верни и малкото познания и наблюдения които имам ме спасиха в случая.

HONDA PRELUDE 5,97, H22A5,4WS

Редактирано от mom4i74 - Неделя, 11.11.2012, 00:01:48
 
Форум » Търговски раздел (Commercial Section) » Майстори и Сервизи (Service & Repair Shops / Car Experts) » Сервиз Юби-ко
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Being second is to be the first of the ones who lose.

- Ayrton Senna

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

- Ayrton Senna

Success is 99 percent failure.

- Soichiro Honda

We only have one future, and it will be made of our dreams, if we have the courage to challenge convention.

- Soichiro Honda

Some dream to escape reality, some to change it forever.

- Soichiro Honda

Wherever I go, everyone is a little bit safer because I am there. Whenever I return home, everyone is happy I am there.
Wherever I am, anyone in need has a friend. It's a better life!

- Robert L.Humphrey

It is difficult to understand the universe if you only study one planet.

- Miyamoto Musashi

Our greatest glory is not in never failing, but in rising each and every time we fail.

- Confucius

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.

- Confucius

When it is obvious that the goals cannot be reached, don't adjust the goals, adjust the action steps.

- Confucius

The only true wisdom is in knowing you know nothing.

- Socrates

A jug fills drop by drop.

- Buddha

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

- Buddha

Teachers open the door, but you must enter by yourself.

- Chinese Proverb

Soichiro Honda
Success is 99% failure.
Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Научете повече
Soichiro Honda