• Page 9 of 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Forum moderator: ZAPPA, batkosio, NSBOP  
Форум » Общи дискусии (General Discussions) » Прелюдите във форума (Member Rides) » Prelude by Mkilla
Prelude by Mkilla
VIPER-CHДата: Четвъртък, 30.10.2014, 19:14:30 | Message # 121
BIKER

Град/Държава: Sliven/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 4176
Статус: Офлайн
Тази марка не е лоша ;) Имам добри отзиви от Блупринт,особено за задни направо са си перфект

"Човек преживява повече за 5 минути на мотор , отколкото някои за цял живот "-Бърт Мънро
 
MkillaДата: Вторник, 18.07.2017, 18:57:23 | Message # 122
5th gen F20A4

Град/Държава: Sofia, Sofiya/
Група: Приятели
Съобщения: 2171
Статус: Офлайн
Бях занимарил "малко" колицата и темата като цяло.Като гледам 3-та година не съм писал та да раздвижа малко :) След като ходих на реглаж се оказа, че няма как да се направи такъв при здрави накрайници.Проблема е, че от едната страна са цитирам "заварени" един за друг.Явно от последният реглаж някой много е натягал + кал, пясък, ръжда по резбите и положението е "чудно".Трябваше да сменям и дискове + накладки на 4-тирите колела а тези които имах вече бяха заминали при колеги.От там се наложи да взема направо нови комплекти.Имам за смяна и долен шарнир ( отлагам го 3 години уж с лек луфт ) и горен такъв.
Лекинко прах umnik


Взех предни дискове АТЕ + накладки Pagid които монтирах, а задни дискове Ashika като накладки не съм решил още но ще заложа на Pagid или ATE.Ще напиша отзиви за предните като минат 4-500км но като цяло няма свирене и други музики от предните спирачки още от самото начало.Единствено ме е яд, че не смазах водачите, че забравих да купя пастичка но ще го направя при смяната на задните и ще комбинирам и предните.
Ако някой ползва някаква различна от АТЕ/Textar CeraTec за водачи нека да сподели, че ще трябва да взимам така или иначе.

Ето и част от другите части на които ще заложа :




Вътрешен накрайник съм поръчал ОЕМ от Бултрако, не мисля да рискувам с друг заради труда който се налага при смяната.Не, че е много голям но не е и като да смениш накладки.
Общо взето колата си иска нейното.Трябва и боя за освежаване и оправяне на деруги но това ще е на един по-късен етап.
Приложени файлове: 2126113.jpg (117.7 Kb) · 8941240.jpg (245.2 Kb) · 3888166.jpg (78.1 Kb) · 9384018.jpg (191.5 Kb)


Honda Prelude 5th gen F20A4 - sold
Honda Civic FN2 Type R - now
Honda Civic Aerodeck - now


Редактирано от Mkilla - Вторник, 18.07.2017, 19:03:55
 
MkillaДата: Вторник, 25.07.2017, 17:23:27 | Message # 123
5th gen F20A4

Град/Държава: Sofia, Sofiya/
Група: Приятели
Съобщения: 2171
Статус: Офлайн
Малко папарашки снимки на това което чака :) 


На 2-рата снимка леко се показва ето това: 


Honda Prelude 5th gen F20A4 - sold
Honda Civic FN2 Type R - now
Honda Civic Aerodeck - now
 
xtunersДата: Вторник, 25.07.2017, 19:49:35 | Message # 124
Годан (5)

Град/Държава: Vladaya/Bulgaria
Група: Приятели
Съобщения: 130
Статус: Офлайн
оригинален ли е? От къде го придърпа? На мен ми остана само той и решетката от целия кит.

http://www.xtuners.com
 
ZAPPAДата: Вторник, 25.07.2017, 20:48:04 | Message # 125
ARTIST

Град/Държава: Veliko Tyrnovo/Bulgaria
Група: Редактори
Съобщения: 1956
Статус: Офлайн
Available to users only

PRELUDE 2.2 TYPE S
 
MkillaДата: Вторник, 25.07.2017, 20:57:07 | Message # 126
5th gen F20A4

Град/Държава: Sofia, Sofiya/
Група: Приятели
Съобщения: 2171
Статус: Офлайн
Знам, че го имаше, гледах го и се чудих кво да правя докато накрая ти го продаде.Имаше една тема в някой от чуждите форуми в които имаше спор дали не е гейско с него.Честно казано нямам идея дали е или не е но мен ме кефи как стои а и си е ОЕМ-ска екстра в крайна сметка.Виж спойлер за заден капак ОЕМ-ски не ми харесва хич но то пак е въпрос на гледна точка :)

Honda Prelude 5th gen F20A4 - sold
Honda Civic FN2 Type R - now
Honda Civic Aerodeck - now
 
ZAPPAДата: Вторник, 25.07.2017, 21:02:29 | Message # 127
ARTIST

Град/Държава: Veliko Tyrnovo/Bulgaria
Група: Редактори
Съобщения: 1956
Статус: Офлайн
Available to users only

PRELUDE 2.2 TYPE S
 
MkillaДата: Вторник, 25.07.2017, 21:18:35 | Message # 128
5th gen F20A4

Град/Държава: Sofia, Sofiya/
Група: Приятели
Съобщения: 2171
Статус: Офлайн
Аз ако гепя такъв точно, спойлера ще ми е все едно дали го има но на Ф-20ката този е + 10 коня  lol  alco

Honda Prelude 5th gen F20A4 - sold
Honda Civic FN2 Type R - now
Honda Civic Aerodeck - now
 
Форум » Общи дискусии (General Discussions) » Прелюдите във форума (Member Rides) » Prelude by Mkilla
  • Page 9 of 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Search:

Being second is to be the first of the ones who lose.

- Ayrton Senna

I have no idols. I admire work, dedication and competence.

- Ayrton Senna

Success is 99 percent failure.

- Soichiro Honda

We only have one future, and it will be made of our dreams, if we have the courage to challenge convention.

- Soichiro Honda

Some dream to escape reality, some to change it forever.

- Soichiro Honda

Wherever I go, everyone is a little bit safer because I am there. Whenever I return home, everyone is happy I am there.
Wherever I am, anyone in need has a friend. It's a better life!

- Robert L.Humphrey

It is difficult to understand the universe if you only study one planet.

- Miyamoto Musashi

Our greatest glory is not in never failing, but in rising each and every time we fail.

- Confucius

It does not matter how slowly you go so long as you do not stop.

- Confucius

When it is obvious that the goals cannot be reached, don't adjust the goals, adjust the action steps.

- Confucius

The only true wisdom is in knowing you know nothing.

- Socrates

A jug fills drop by drop.

- Buddha

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.

- Buddha

Teachers open the door, but you must enter by yourself.

- Chinese Proverb

Soichiro Honda
Success is 99% failure.
Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Научете повече
Soichiro Honda